19th Ave New York, NY 95822, USA

Crypto Idle Miner ile Hora Token kazanmak!

crypto idle miner mobil oyun

Crypto Idle Miner kripto madenciliğini bir oyun olarak sunarken, oyun oynadıkça Tron (TRX) tabanlı Hora Token kazanabiliyorsunuz.

Hora Games tarafından piyasaya sunulan Crypto Idle Miner, bir kripto madencilik simülasyonu. Bildiğiniz üzere Bitcoin veya kripto madenciliği, güçlü bilgisayarların işledikleri verilerle kripto para üretmenin yolu. Crypto Idle Miner’da siz de kendi madencilik firmanızı kurarak, elemanlar alarak, görevlere göre kripto madenciliği yapıyorsunuz. Şurasını belirtelim ki, Hora Games’in açıklamasına göre oyun, telefonunuz üzerinden herhangi bir gerçek madencilik işlemi yapmıyor. Crypto Idle Miner, tycoon oyun tarzında bir simülasyon. Oyunu oynadıkça bulunduğunuz lige ve sezonlardaki derecenize göre, Hora Token kazanıyorsunuz. Kendi grubunuzda üst sıralarda yer alırsanız, daha üst gruplara çıkıyor ve daha çok kazanıyorsunuz. Bu Hora Token’ları da (TRC20) kendi Tron (TRX) cüzdanlarınıza aktarabiliyorsunuz. İşin gri kısmı Hora Token’ın ne için kullanılacağını henüz bilmiyoruz. Yüksek ihtimalle Hora Games’in ilerideki oyunlarında kullanabileceğimiz bir token olacak. Yine de Hora Token, şimdiden piyasaya giriş yaptı. TRX Market da işlem görüyor. Bu da demektir ki, istediğiniz zaman Tron’a ya da başka bir TRX Token’a çevirebilirsiniz.

Yatırımsız kazanç!

Oyunun biraz can sıkıcı kısmı, reklam izleme gerekliliği. Evet, reklamsız bir mod var ama para ödeyerek açmanız gerek. Yine de karakterleri açmanın ve şirketi güçlendirmenin eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Kaldı ki, para kazandırdığını iddia eden birçok kripto oyun, önce sizden bir yatırım ister, sonra her adımda yine para harcarsınız ve gerçekten sabırlıysanız kazanabilirsiniz. Oysa Crypto Idle Miner, hiçbir yatırım yapmadan kripto para kazanma şansı sunuyor. Hora Token’ın değeri belki şu an az ama ne olacağını bilmiyoruz. Yani bu oyunu oynamaya değer mi değmez mi sorusuna net bir cevap vermemiz henüz mümkün değil. Yine de bir şans vererek kendiniz de gözlemleyebilirsiniz. Dediğimiz gibi yatrımsız kazanç sağlayabileceğiniz oyun sayısı bir hayli düşük. Crypto Idle Miner, onlardan birisi. Hazırsanız, sizi buradan alalım.

Benzer gönderiler

Yorumlar (7)

Para çekimi nasıl yapılır hora token ve talep ettiğimiz para kaç günde hesabımıza yatıyor.

TRC-10 yani Tron destekleyen bir cüzdanınız olması gerekiyor. Tronlink kullanabilirsiniz. Hora Token adresini cüzdanda etkinleştirip (Tron adresinizle aynı olur) adresi kopyalayacaksınız. Sonra oyun içinde profilinizden “withdraw” yazan yeri tıklayın ve adresinizi girin. Seviyenize göre çekim yapabileceğiniz miktar artıyor. Bir iki gün içinde Hora Token’lar cüzdanınıza geliyor.

Merhaba oyunda level 5’teyim. Para çekemedim. Yardımcı olur musunuz?

Telefonu değiştirdikten sonra tekrar kurmadım. Uzun zamandır oynamıyorum. Son durumu nedir çok bilgim yok.

Oyunda birikmiş hora tokenlerim olmasına rağmen çekim işlemi gerceklestiremedim tronlink adresi girdigim halde whitdraw tuşu aktif olmuyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Telefonu değiştirdikten sonra tekrar kurmadım. Uzun zamandır oynamıyorum. Son durumu nedir çok bilgim yok. Kusura bakmayın.

En az 10000 hora token olmalı. Bir de çekim miktarına küsurat kısmını yazmamanız gerekiyor. Bunları yaparsanız withdraw tuşu aktif olur büyük ihtimalle.

bir yorum bırakın