19th Ave New York, NY 95822, USA

Gears POP! Biraz savaş, biraz koleksiyon!

gears pop

Gears dünyasının karakterlerini Funko POP versiyonlarına dönüştüren Gears POP!, bir Clash Royale alternatifi olarak karşımıza çıkıyor

Gears oyun serisinin beşincisi Gears 5, Eylül ayında piyasaya çıkacak. Gears 5’in ön satışları sürerken, yine Gears dünyasına ait bir mobil oyun, birkaç gün önce yayınlandı. Gears POP! adıyla piyasaya çıkan oyunda, Gears dünyasına ait karakterlerin Funko POP! Versiyonlarını toplayarak Clash Royale benzeri bir taktik savaşına giriyoruz. İşin bir yanı taktik savaş, diğer yanı ise tıpkı Funko dünyasında olduğu gibi koleksiyon. Aötığımız kutulardan Funko Gears karakterlerini toplamaya çalışıyoruz. Bir karakterden çok sayıda elde etmek ise o karakterin level’ını artırmamızı  sağlıyor. Bu arada, mobil oyun dedik ama oyunu Windows 10 ile PC üzerinden de oynayabileceğinizi belirtelim.

Gears 5 lokomotif görevi görebilir

Gears POP! Oyununa dair ilk birkaç günlük deneyimimiz, henüz karakterler arasındaki savaş dengesinin tam oturtulamadığı yönünde. Öte yandan hem Funko sevenleri, hem Gears sevenleri toplayabilecek oyun, zaman içinde daha popüler olabilir. Kaldı ki, çok değil, bir ay sonra çıkacak olan Gears 5, bu oyunun da lokomotifine dönüşebilir. Muhtemelen Gears 5 ile birikte Gears POP!’a da yeni karakterler eklenecek ve oyun daha popüler ve daha çekici bir hale gelecek. Şu ani haliyle de eğlenceli olan oyunda her oyunda olduğu gibi erken kalkanın yol alacağını hatırlatalım. Clash Royale’de kendinizi geride, uzakta hissediyorsanız belki de Gears POP!’a şans vermek için doğru bir zamandasınız demektir.

Benzer gönderiler

bir yorum bırakın